Купуватиме російський газ по "політичним цінам": Китай скористався самітом ШОС, щоб додатково зафіксувати обсяги "данини"

"Китай скористався самітом ШОС, щоб додатково зафіксувати обсяги данини з Росії. І ще одна коротенька замальовка на берегах саміту ШОС: "Найближчим часом буде досягнуто остаточних домовленостей щодо газопроводу "Сила Сибири 2", це до 50 млрд м3 газу на рік на доданок до 20 млрд м3 через "Силу Сибири 1". Плюс підписано документи на будову газогону з Владивостоку на північ Китаю ще на 10 млрд м3", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Китай видоює Росію насухо. За всіма обрахунками ще до початку роботи "СС1", продаж газу до Китаю за "політичними цінами" не просто невигідний Росії - те, що платить Китай, навіть не перекриває вартості видобутку й транспортування. Крім того, Росія підписала зобов'язання на газ, котрого, фактично, немає - поклади вичерпуються. Хоча, звісно, скорочення і призупинення поставок до Європи через "ПП1" вивільняє певний обсяг газу для продажу Китаю (точніше, передачі з доплатою чи в кращому випадку майже безкоштовної передачі).

Росія заради утримання Китаю в бодай часткових союзниках, фактично, платить данину: безкоштовним (чи й в збиток Росії) газом і деревиною з вирубуваної тайги.
Данина - це взагалі універсальний, хоча й дивний метод заморожування і зовнішньополітичних, і внутрішньополітичних проблем. Данину не вибиває з Росії хіба лінивий. Чечня. Китай. "Режим сприяння" Угорщині - теж, фактично, данина. Помітна частина європейського політикуму також приймає від Росії "знаки поваги", щоб та лишалась на порядку денному в економіці й політиці країн ЄС. І тільки Ердоган просто скромно "робить свій маленький гешефт на цьому дрібному поці".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Незручна для пропаганди Кремля правда: "Війни росії з Наполеоном і до 1812 року, і після оплачувалися Британією", - журналіст

неділя, 11 червень 2023, 0:30

"Москва програвала практично усі війни, в яких її не підтримували Європа та світ. Кримська, Японська, Польська, Афганська. Усе йде до того, що буде програно Українську. У Першій світовій Кремль навіть примудрився програти тим, хто її програв. А ось те,...

Вирішив поєднати корисне із приємним: Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину в медовий місяць

неділя, 11 червень 2023, 0:14

Бізнесмен розмістив декілька кадрів, на яких спочатку позує з дружиною біля гори Чудните Скали у Болгарії, а далі – як на машині в'їжджає до Туреччини. Певно, Налчаджиоглу вирішив сумістити корисне з приємним – побачитися з родичами, а також разом з Лі...