Купуватиме російський газ по "політичним цінам": Китай скористався самітом ШОС, щоб додатково зафіксувати обсяги "данини"

"Китай скористався самітом ШОС, щоб додатково зафіксувати обсяги данини з Росії. І ще одна коротенька замальовка на берегах саміту ШОС: "Найближчим часом буде досягнуто остаточних домовленостей щодо газопроводу "Сила Сибири 2", це до 50 млрд м3 газу на рік на доданок до 20 млрд м3 через "Силу Сибири 1". Плюс підписано документи на будову газогону з Владивостоку на північ Китаю ще на 10 млрд м3", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Китай видоює Росію насухо. За всіма обрахунками ще до початку роботи "СС1", продаж газу до Китаю за "політичними цінами" не просто невигідний Росії - те, що платить Китай, навіть не перекриває вартості видобутку й транспортування. Крім того, Росія підписала зобов'язання на газ, котрого, фактично, немає - поклади вичерпуються. Хоча, звісно, скорочення і призупинення поставок до Європи через "ПП1" вивільняє певний обсяг газу для продажу Китаю (точніше, передачі з доплатою чи в кращому випадку майже безкоштовної передачі).

Росія заради утримання Китаю в бодай часткових союзниках, фактично, платить данину: безкоштовним (чи й в збиток Росії) газом і деревиною з вирубуваної тайги.
Данина - це взагалі універсальний, хоча й дивний метод заморожування і зовнішньополітичних, і внутрішньополітичних проблем. Данину не вибиває з Росії хіба лінивий. Чечня. Китай. "Режим сприяння" Угорщині - теж, фактично, данина. Помітна частина європейського політикуму також приймає від Росії "знаки поваги", щоб та лишалась на порядку денному в економіці й політиці країн ЄС. І тільки Ердоган просто скромно "робить свій маленький гешефт на цьому дрібному поці".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російські війська почали штурм Вугледару. В бій кинуто найкращі, елітні частини. Однак помирати як м'ясо Вагнера вони не хочуть

п’ятниця, 27 січень 2023, 1:00

Битва за Вугледар може визначити увесь хід воєнної компанії 2023-го року на півдні України. "Вугледар для РФ має ключове значення, це стратегічно важливий пункт комунікацій на півдні Донбасу, рубіж для розгортання майбутнього українського наступу на Кр...

"Ворог хоче буквально стерти столицю України в порох": Таролог попередила киян про велику небезпеку

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:37

Російські терористи не хочуть залишити в спокої столицю України і готуються випустити по Києву безліч ракет. Про такий моторошний результат розкладу на картах Таро розповіла експертка у сфері езотерики Яна Тимощук, передають Патріоти України. "Летітиму...