Куратори змусили повернутися в Донецьк? Куди їздив ватажок "ДНР" Пушилін (відео)

Ватажок так званої "ДНР" Деніс Пушилін міг виїхати до Росії через успіхи українських військових на сході. Однак його, ймовірно, примусово повернули в Донецьк. Про це заявив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"В принципі, ми здогадуємося, що він був у Росії. З якою саме метою він був у Росії – це питання. Враховуючи, що наш прапор вже у Святогірську, зрозуміло, що він хотів втекти. Мабуть, його просто повернули назад під якимось примусом, пояснюючи, що він уже нікуди не втече. Тому він як може там підтримує бойовий дух", - пояснив Андрющенко.

За словами радника міського голови Маріуполя, ми бачили лише відео Пушиліна, де він нібито на площі Леніна звертається до мешканців окупованого Донецька. Тому важко сказати, де він насправді. "Знову ж таки, ми публічно бачили за добу, як вийшло його звернення наче з площі Леніна в Донецьку. Принаймні, дуже схожа площа. Потім він був на етері у Соловйова в бункері своєму. Подивимося, де він насправді. Сподіваємося, що він нікуди не втече, тому що він має відповідати за все, що нароблено, аби потім не кортіло, як-то кажуть", - резюмував Андрющенко.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Експерт назвала дві причини блокування Німеччиною надання Україні танків

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:43

Позиція Німеччини, а точніше – позиція більшою мірою соціал-демократів, яка частково перегукувалася з певними настроями приблизно половини німецького суспільства, вона була складною і простою водночас. Німеччина, і зокрема соціал-демократи, і федераль...

Через різні моделі західних танків Україна може зіткнутися з проблемами - The Washington Post

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:59

Через майже рік війни в Україні західні союзники нарешті погодилися надіслати Києву бойові танки. Однак через різні моделі танків Україна стикнеться з різними термінами постачання та логістичними перешкодами. Про це пише The Washington Post, передають ...