
Російські окупанти заявили, що випускників Армавірського військового авіаційного училища нібито намагалися отруїти. У пабліку Fighterbomber, який ведеться від імені російського винищувача-бомбардувальника у відставці, вказується, що інцидент стався 21 жовтня. За його словами, "свято" на честь річниці випуску відвідали 77 гостей, передають Патріоти України.
"Вдячні шанувальники роботи і служби випускників (а випускники випустилися 20 років тому, це в основному діючі льотчики на серйозних посадах і званнях) не змогли пройти повз цієї події і прислали на ювілейний випуск величезний 20кг торт і кілька ящиків віскаря", - написав він.
"Випускники" вже порізали торт, проте не стали їсти, оскільки не з'ясували, хто міг його надіслати. Пізніше окупанти затримали кур'єра. Повідомляється, що він родом з окупованого Мелітополя, після доставки торта і алкоголю чоловік нібито купив квиток на літак.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...