"Чи хочу я подальшого падіння рейтингу президента? Ні, не хочу, бо в умовах розвалу інституцій під впливом кризи країна може швидко зануритися у хаос, вигідний лише нашим ворогам. Я не хочу падіння від цивілізованого феодалізму статусів і привілеїв до дикого феодалізму сили і страху", - пише викладач Києво-Могилянської бізнес-академії Валерій Пекар, передають Патріоти України, та продовжує:
"Так, хочу, бо коли рейтинг знизиться до певної позначки, то президент і його оточення зрозуміють, що щось робиться не так. Усвідомлення помилок - перший крок до зміни поведінки. Поки все чудово, буде продовжуватися нинішня практика.
Ні, не хочу, бо коли рейтинг знизиться до цієї позначки, то не відбудеться усвідомлення помилок, а вся вина покладатиметься на політичних опонентів, попередників та міжнародних партнерів, які спільними зусиллями знищили гарного хлопця з добрими намірами.
Так, хочу, бо нинішній курс на тотальний розвал інституцій тягне нас вниз швидше, ніж будь-яка криза. Ми стаємо занадто крихкими, і це загрожує смертю. Чим швидше крихкі елементи системи стануть менш важливими, тим швидше з'явиться простір для появи антикрихких елементів, які забезпечать цілій системі виживання".
Журналіст пропагандистського телеканалу "Матч ТВ" і радник міністра спорту РФ виділив кілька проблем російського суспільства, серед яких також назвав "раболіпство і чиношанування". "Головні проблеми Росії? Їх же, як відомо, дві: дурні й дороги. Можна щ...
"У росіян немає жодної причини для того, щоб прагнути до миру. У росіян є багато причин для того, щоб далі вести війну. Економічні, ідеологічні, політичні - в наявності", - пише український письменник Ян Валетов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук",...