
Росія вже перекинула інженерні війська Північної Кореї на тимчасово окуповані території України. Про це в ефірі телемарафону в четвер, 31 жовтня, повідомив голова Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко, передають Патріоти України.
«Інженерні війська вже були присутні на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Донецьку. Вони поки не брали участь у війні, адже це інженерні війська», — сказав він.
Голова ЦПД переконаний, що північнокорейські військові будуть у російській формі, з російськими документами, «перемішані з калмиками та бурятами». Росіяни розраховують, що їх буде неможливо відрізнити від громадян РФ.
За його даними, окупанти застосують військових КНДР спочатку на Донецькому напрямку, а після «обкатки» вони будуть залучені на інших напрямках.
Коваленко закликав не применшувати загрозу від військових КНДР на фронті.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...