
Росія вже перекинула інженерні війська Північної Кореї на тимчасово окуповані території України. Про це в ефірі телемарафону в четвер, 31 жовтня, повідомив голова Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко, передають Патріоти України.
«Інженерні війська вже були присутні на тимчасово окупованих територіях, зокрема в Донецьку. Вони поки не брали участь у війні, адже це інженерні війська», — сказав він.
Голова ЦПД переконаний, що північнокорейські військові будуть у російській формі, з російськими документами, «перемішані з калмиками та бурятами». Росіяни розраховують, що їх буде неможливо відрізнити від громадян РФ.
За його даними, окупанти застосують військових КНДР спочатку на Донецькому напрямку, а після «обкатки» вони будуть залучені на інших напрямках.
Коваленко закликав не применшувати загрозу від військових КНДР на фронті.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...