У Росії Z-блогери почали вимагати покарання тих, хто віддав наказ на пересування військової колони, яку майже всю знищено. Про це зокрема пише Роман Альохін.
"Колони! За колони сьогодні потрібні розстріли! Хто наказав пересуватися в колонах у зоні спостереження коптера і відповідно, поразки Хімарсом, той не просто мудак, але й має бути засуджений за законами воєнного часу, сьогодні - це штурмовий загін. І начхати, яке звання - рядовий і штурмовий загін! Ті, хто сам командує пересуванням у колоні, перебуваючи у самій колоні, - мудак не менший! Але часто його вже не відправиш у шторм, бо нема кого відправляти. Хоча, мудаки часто й виживають! А потім ще й посади одержують із медалями за те, що вижив", - обурюється Z-блогер.
В Україні схвалюють думку щодо розстрілів.
"Щодо розстрілів підтримуємо. HIMARS згодні повторити для закріплення ефекту", - пише проукраїнський кримський канал Кримський вітер.
Нагадаємо, напередодні Міноборони Росії підтвердило просування українських військових у двох районах Курської області та заявило, що перекинуло до кордону резерви й "обстрілює ЗСУ з авіації". Росіяни задіяли резерви, ракетні війська, авіацію, артилерію.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...