Квитки від 1999 грн.: Після публічних зізнань Тілля Ліндеманна в любові до Росії йому організували... концерт у Києві (фото)

"Доволі дико звучить, але після вересневого виступу Тілля Ліндеманна на "Красной площаді" з "Любімий ґорад может спать спакойна" в білому смокінгу (і без гриму, але з купою залізяччя на фізіономії), після його публічних зізнань в любові до Росії і отримання громадянства йому організували... концерт в Києві!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На Концерт.уа так і пишуть: 18 січня, Стерео Плаза, програма "Ich hasse kinder", квитки від 1999 грн. Гм... Істерика Тілля з його раптовою любов'ю до Росії триває вже кілька років. І за весь цей час у представників відповідних українських структур не знайшлось хвилинки втулити те нещастя з "Раммштайну" до чорних гастрольних списків?
Бо те, що українці підуть купувати недешеві квитки і підуть слухати розцяцькованого любителя Росії, - то жодного сумніву. Підуть, аж побіжать. Тому державі варто би якось зі свого боку подбати про утримання власних громадян від небажаного контакту з фанатом держави-агресора".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У розслідуванні справи "вагнерівців" все більше запитань без відповідей

неділя, 5 грудень 2021, 18:02

І головне щодо справи «вагнерівців»: чи дійсно спецоперацію готували до останнього без візування з боку Президента? Хто кого підставив? 5 листопада виконувач обов‘язків директора ДБР Олексій Сухачов заявив, що Державне бюро розслідувань допитає керівни...

"​Удар в рельсу..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 17:22

или "война, которая гражданская...". Новостная лента пестрит многочисленными сообщениями о "вступлении" в российскую политическую партию "Единая Россия" глав так называемых "ДНР" и "ЛНР"... . Церемония "награждения" двух кремлёвских дрессированных гла...