Київ і тилові міста важливіші за лінію фронту: Есперт розкрив новий головний задум Путіна з атаками

Від осені окупанти вже кілька разів змінювали тактику обстрілів України – атакували по понеділках, потім масовано атакували кожні два тижні. Зараз росіяни розпочали комбіновану тактику з використанням вночі дронів, а зранку - ракет, передають Патріоти України.

а словами експертів, ворог постійно експериментує, намагаючись прорвати українську ППО. Але тепер, саме в ці дні, у росіян з’явилося ключове завдання, в якому важливу роль відіграють міста, віддалені від лінії фронту. Про новий задум ворога в коментарі для ТСН.ua розповів військовий експерт Роман Світан.

"Те, скільки триватиме та чи інша тактика ворога – залежить від завдань, які перед собою він ставить. Тактика змінюється під завдання, – каже Світан. – Сьогодні у окупантів було завдання вирахувати місце розташування Patriot. Вночі вони атакували дронами та ракетами. Після цього занесли дані до бортових комп’ютерів і вдень випустили 11 "Іскандерів".

За словами Світана, ціллю, найімовірніше, були наші пускові установки та локатори. "Те, що ракети були знищені – це наші хлопці молодці. Друге загальне завдання ворога – змусити нашу ППО використати максимальну кількість протиракетного боєкомплекту, третє завдання – не допустити ухвалення рішення про переміщення наших систем ППО до лінії фронту. Тобто росіяни ухвалили рішення гатити по тій території України, яка віддалена від лінії фронту, щоб ППО залишалась на цих територіях, де перебуває".

На запитання, чого варто чекати з військової точки зору, Світан каже так: "Однозначно, що вони будуть добиватися того, щоб системи ППО розташовувалися не на лінії фронту. Скільки триватиме наступ – стільки вони будуть тримати в напруженості. Якщо вони припинять гатити, то наше керівництво одразу прийме рішення про переміщення вільних систем ППО на лінію фронту для прикриття наших військ. Іншими словами, відбувається асиметричний тиск на систему ППО".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника, - Машовець

неділя, 1 жовтень 2023, 17:30

1. На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника. Флангові контр-атаки противника, судячи зі всього, видихаються... Обидві десантно-штурмові дивізії (дшд) противника (7-а та 76-а), які йо...

"​У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 17:00

"У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше. Бо це не в інтересах США раптово програвати Україну, на підтримку якої вони в очах світу доклали скільки зусиль. Але і сліпого захоплення Україною теж не буде", - пише політолог Сергій Тар...