Китайські вчені звинуватили бабусь в тому, що ті занадто багато годують своїх онуків. А це в свою чергу негативно впливає на здоров'я дітей, буквально змушуючи набирати зайві кілограми. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Боротьба з дитячим ожирінням повинна охоплювати й обмеження з продажу їжі в околицях шкіл, і заходи з навчання бабусь і дідусів азам правильного харчування, і підвищення рівня фізичної активності учнів під час їх перебування в школі. Людям, що мігрують з інших міст, у свою чергу, потрібно допомагати займатися спортом", - заявила Бай Чи.
Після того, як учені вивчили послідовність ожиріння серед школярів з сімей різного походження, рівня достатку та освіти, вони звернули увагу на незвичайну річ - школярі з сімей мігрантів, які переїхали з глибинки в Гуанчжоу разом з батьками, набагато рідше страждали від ожиріння, ніж їх однолітки з-поміж корінних жителів міста.
Бабусі й дідусі, у свою чергу, пишаються своїми онуками та дуже часто загодовують їх через поширене в КНР уявлення про те, що зайва вага є ознакою багатства і щасливого життя.
Багато батьків розповідали вченим, що їх діти гладшали під час канікул, коли жили у бабусь і дідусів, і худнули після повернення в школу. Також у Китаї діти поправляються в школі, оскільки найбільше уваги приділяється точним наукам, а фізкультура стоїть на останньому місці.
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...