Китайці добре дезінформують інших, що вони нібито стримали росіян від застосування ядерної зброї, - британський політолог

Китай перекладає відповідальність за війну проти України на НАТО й потребує сильної РФ, щоб присмирити США. Про це заявив британський політолог, старший науковий співробітник Інституту безпеки й оборони Джеймс Шерр в етері Еспресо, передають Патріоти України.

"Китай також не є безкорисливим гравцем. Китай не хоче, щоб Росія програла цю війну, тому що китайці розуміють, що радше всього це призведе до дестабілізації самої Росії. Китаю потрібно, щоб Росія була великою державою в глобальній системі, щоб допомогла Китаю присмирити США, а відтак допомагала керувати ними. Попри всі застереження і побоювання, які китайці могли мати щодо того, як розпочалася ця війна і в який спосіб її вестимуть, в усіх публічних дискусіях та комунікаціях вони дуже чітко покладають всю відповідальність за війну на НАТО. Це не змінюється в жодній їхній публічній заяві", - зауважив він.

Політолог вважає, що китайці добре дезінфрмують інших, як і РФ, зокрема про те, що вони стримали росіян від застосування ядерної зброї. Джеймс Шерр зазначив, що така теза вигідна й Росії, й КНР, адже підтверджує чутки, нібито РФ збиралася використати ядерне озброєння, а також показує Заходу, що Китай - зріла держава, із якою потрібно будувати гарні відносини, щоб керувати Росією.

"Здається, і дитині мало б бути все ясно, але люди продовжують сприймати все це серйозно, довіряючи впливовим китайським публікаціям. Щоб багато чого з цього зрозуміти, потрібно розуміти китайську. На щастя, у мене є колеги, які її розуміють. Тому наголошую, що необхідно звертати значно менше уваги на подібного роду публічні висловлювання", - підсумував політолог.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відома українська співачка вирішила "втрутитись" у конфлікт Вірменії та Азербайджану (відео)

четвер, 21 вересень 2023, 22:43

Народна артистка України Ірина Білик звернулась до народу Азербайджану. Артистка наголосила, що вона висловлює щиру підтримку Азербайджану, де проходили «контртерористичні заходи» задля подолання «проросійських реваншистів та сепаратистів», передають П...

Польща може позбавити допомоги українських біженців, але, ймовірно, тільки одну категорію, - експерт

четвер, 21 вересень 2023, 22:15

Цього тижня у Польщі заговорили про ймовірність припинення допомоги українським біженцям з наступного року. На думку президента Української асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василя Воскобойника, польській уряд навряд чи обмежить допомо...