Китаю потрібне кероване міноборони в РФ, Бєлоусов допомагає КНР, - російський правозахисник

Новий міністр оборони країни-агресора РФ Андрій Бєлоусов перед призначенням пройшов "пекінські оглядини". Про це в інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман сказав російський правозахисник, засновник проєкту Gulagu.net Володимир Осєчкін, передають Патріоти України.

"До призначення в міноборони Андрій Бєлоусов також (це прямий має стосунок до Китаю) очолював із російської сторони комісію, колегію із взаємодії, з інвестиційної співпраці. Тобто він регулярно зустрічався з китайцями, з інвесторами, із державними фінансистами... І звісно ж, він пройшов ось ці ось "пекінські оглядини" пекінського обкому. Тобто його погодили і його вважають договороспроможною, керованою, адекватною людиною, – наголосив Осєчкін. – Китаю потрібне кероване керівництво міноборони, щоб Пекін вчасно міг за руку зупинити оскаженілого [нелегітимного президента РФ Володимира] Путіна".

Бацман уточнила, чи вважає Осєчкін, що Бєлоусов – агент Китаю. "Він [на новій посаді], радше, допомагає Китаю. [...] Коли РФ товаришувала з ЄС, "натискали кнопки" перезавантаження зі США, відбувалася активна торгівля й у Росії була досить велика кількість покупців на їхні природні ресурси... А зараз єдиним великим покупцем на сировину залишився Китай. […] Китаю була вигідна ситуація, у якій сьогодні опинився Путін, опинилася Росія. А Росія економічно стоїть на колінах. Її повільно, але очевидно душить західний удав – санкції", – зазначив правозахисник.

За словами Осечкіна, ринків для продажу сировини у РФ практично немає і "вони скорочуються з кожним днем". "Водночас залишається Китай", – резюмував він.

Джерело: Гордон
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Страх я подолав, боявся лише спочатку": Як український священик очолив опір в окупації

неділя, 16 червень 2024, 18:54

Священнослужитель разом з однодумцями під час окупації здійснювали акти опору росіянам. Український священник Андрій із ПЦУ очолив підпільний опір, коли росіяни окупували його населений пункт. Неймовірну історію спротиву розповідає The Тelegraph, перед...

Із ремонтом у стилі "по-багатому": У Львові за шалену суму продають квартиру поплічника ФСБ (фото)

неділя, 16 червень 2024, 16:19

У Львові виставили на продаж п’ятикімнатну квартиру в центрі, у якій до 2014 року мешкав російський пропагандист, лідер партії "Русский блок" Олександр Свістунов. За цією адресою була зареєстрована і його ГО "Русское движение Украины". Про це повідомля...