Лайки рулять! В Одесі "сміливець" заради селфі заліз у вольєр з левами (відео)

Леви під час інциденту не постраждали.

В одеському "Біопарку" поліцейським довелося силою витягувати з вольєра з левами відвідувача, який вирішив сфотографуватися з хижаками. Відео цієї події опубліковано в Telegram-каналі "Одесса как она есть", передають Патріоти України.

За словами очевидців, молодий чоловік цілеспрямовано пройшов до вольєра з левами і переліз через паркан. Співробітники "Біопарку" ізолювали хижаків в клітини і викликали поліцію охорони.

Як видно на опублікованих кадрах, поліцейські намагалися умовити чоловіка вийти з вольєра, коли ж розмови не допомогли, відвідувачеві розпорошили в обличчя газ з балончика і виволокли його назовні.

"Копи приїхали і упакували сміливця!" - підписано опубліковане відео.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зірки говорять: "24 жовтня складний день для спілкування з товаришами по службі або партнерами", - астролог

субота, 24 жовтень 2020, 9:11

День вдалий для подорожей, поїздок, переїзду на нове місце. 24 жовтня, в суботу, нові справи вимагають ґрунтовного опрацювання і серйозної підготовки, передають Патріоти України з посиланням на "Мир космоса". Далі - мовою оригіналу:. "24 октября - 8-ой...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...