"Лапті вирішили "відморожувати вуха на зло": Росіяни на знак протесту проти Заходу почали... викидати брендові речі (фото)

"Лапті продовжують "відморожувати вуха на зло": почалось з руху гламурних ідіоток, що на камеру патрали свої сумочки від "Шанель", а тепер це стало масовою модою. Красноярськ. Спеціальні баки (тобто, місцева влада в долі) з червоною наклейкою "Западньій мусор" активно наповнюються брендованими пакетами компаній, що пішли з росії. "Lego", "Іkеа", "Mango", "Reebok", "Kevin Klein", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжив:

"Логічно, чого...)) Якщо брендові речі стали дефіцитом - то треба викинути ті, що маєш! Хоча насправді мали би організовано спалити у величезному вогнищі посеред міста: пафосна музика, загони з пов'язками "Z" шикуються на площі, тоді кожен несе коробки і пакети та вкидає у вогонь... Епічно ж! І чого не допетрали? Чи вони ідею приберегли до "22іюня"?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Наступний крок до ізоляції Москви: В очікуванні доктрини Байдена

середа, 29 червень 2022, 9:12

Навіщо лідер вільного світу збирається на Близький Схід. Джозеф Байден активізує відносини зі стратегічними партнерами США на Близькому Сході. Досягнення відповідних домовленостей може мати серйозні наслідки для регіональної безпеки, а в контексті прот...

"О самом "остром" направлении", - Машовець

середа, 29 червень 2022, 8:55

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе, с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска. В течение крайних суток на целом ряде участков, касаемо Лисичанского и Славянского направ...