
Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) пояснив, чому виступає проти того, щоб Україні передавали танки Leopard 1A5, передають Патріоти України.
"Якби я був комроти або полку, то в житті не посадив би своїх вояк у ці танки, знаючи, що їм дуелитися з Т-72Б3, Т-80БВМ чи Т-90М "Прорив", - написав він у своєму Телеграм-каналі.
Німеччина намагається компенсувати свою пасивність наданням того, що Україні не потрібно, зазначив Коваленко. "Для тих же розумників, які мені зараз почнуть парити, типу ці танки передадуть ТРО або закопають як артилерію, тим більше хотілося б плюнути в морду, - різко зазначив експерт. - Поки російська армія не перейшла тотально на Т-62, Т-55 або Т-34, розмова про Leopard 1 недоречна. Але комусь просто плювати, адже, знову повторюся, не їм же бути членом екіпажу цього танка".
Нагадаємо, за даними Süddeutsche Zeitung, уряд Німеччина схвалила поставку Києву 88 своїх старих танків Leopard 1. Зазначалося, що Берлін схвалив плани німецького виробника зброї Rheinmetall продати Києву старі танки після їх ремонту на загальну суму понад 100 мільйонів євро,
Проблемою є те, що Leopard 1 більше не виробляються, а снаряди для них мають не такий калібр, як для новіших Leopard 2, поставок яких очікує Україна.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...