"Любий Ілоне, а ти не ох**їв?": Маск чим далі, тим більше нагадує Коломойського, - Фурса

"Маск любить будувати піраміди. Створювати хайп, що надуває бульбашки, в яких можна сховати свої фінансові невдачі. От купив він Твіттер. За 44 млрд доларів. І знищив вартість цього активу, який почали оцінювати менше ніж в 10 млрд доларів. І наче ж сам власник, роби що хоч. Але ж Твіттер купляли за кредитні гроші. І банки хочуть їх побачити. А навіть рефінансуватись під заставу активу вже не вийде, бо актив коштує в рази менше", - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Здається, треба або виймати з кишені десятки мільярдів доларів. Або банкрутство. Все дуже неприємно. Але на те Маск і візіонер, що має візію, як ховати такі речі. І от на арену виходить інша історія. У світі буцімто штучного інтелекту. Який, звісно, надуває бульбашки на фондовому ринку. Інвестори готові нести гроші всюди, де кажуть, що в них є штучний інтелект, або буде штучний інтелект, або навіть вони тільки думають про те, щоб подумати про створення штучного інтелекту.

А яка ж бульбашка без Ілона Маска. Звісно, він тут. Звісно, він хайпує. Звісно, в нього є своя компанія, яка створює штучний інтелект. І інвестори готові нести туди свої гроші. Капіталізація вже майже сотня мільярдів.

І що трапляється? А от оцей новий проєкт Маска раптом витягає 33 млрд доларів і купує у того самого Маска Твіттер. Купує десь втричі дорожче оцінки. Певно якраз за ту суму, яка потрібна, щоб погасити борги банкам. "Ловкость рук и никакого мошенничества", - як сказали б друзі Маска.

В результаті Маск використовує хайп навколо штучного інтелекту, щоб заплатити за своїми власними боргами. А те, що той Твіттер тепер стільки не коштує, то вже не важливо. Адже гроші поки течуть рікою у бік проєктів зі штучного інтелекту. І ніхто не займається педантичною оцінкою капіталізації. Ніхто не спитає: "Любий Ілоне, а ти не ох**їв?". Люди люблять Ілона. А Ілон любить розводити людей на хайпі. Завжди є щось красиве і далеке, але дуже привабливе. Як отой політ на Марс….

Кого цікавить результат, кому той Марс треба? Але ж красиво. Але ж активно. Але ж шумно. Як ота програма Маска зі скорочення витрат бюджету США. Чи призводить вона до скорочення дефіциту бюджету? Ні. Адже прогноз на кінець року навпаки говорить про зростання дефіциту бюджету. Але ж Маск. Але ж бензопила… Колись це все може завалитись. А може й ні. І поки що працює. Прекрасно працює".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Історик показав легендарну українську марку з кораблем, але із новим контекстом (фото)

вівторок, 1 квітень 2025, 13:30

Болгарський проєвропейський активіст, історик, викладач і письменник Еміл Яссим опублікував в соцмережах зразок легендарної української марки з кораблем, проте у якій закодовано новий контекст - події довкола Гренландії та агресивної риторики США. Фото...

Купити iPhone 16 Pro Max: створено для тих, хто прагне більшого

вівторок, 1 квітень 2025, 10:49

Технології майбутнього вже доступні сьогодні. Для споживачів, котрі прагнуть максимальних можливостей у жесті, звуку та кадрі, новий рівень досвіду відкривається разом із пристроєм. Пориньте в елегантний дизайн, продуману ергономіку та незрівнянну про...