Любити так будемо - не відпустимо: "Виктор Федорович, на хрен эту старость в Ростове. Приезжай в Киев!", - Сазонов

Відомий блогер натякнув втікачу, що у СІЗО його будуть не так вже й погано годувати, а ще можна співати хором разом із іншими затриманими.
Віктору Януковичу зробили спокусливу пропозицію? Фото: Лівий берег.

Кирило Сазонов відреагував в "Фейсбуці" на судовий процес над Януковичем, передають Патріоти України.

Ось що він написав: «Смотрю трансляцию суда над Януковичем. И подумал - он же тоже смотрит! Ему страшно, грустно и, наверняка, есть привкус ностальгии.

Виктор Федорович, хочется к нам, да? Ну, когда ты последний раз в зале суда сидел - лет сорок назад? Может, хрен с ним, с этим домом в Ростове?

Все бросить - и в Киев! Тут в СИЗО утром каша, вечером макароны с тушенкой, кормежка нормальная, с братвой можно кинуть скатку у окна, сесть за стол и без всякой гитары так тихонько хором "Там где мчится курьерский, Воркута - Ленинград..." Красиво!

Витя, ну ведь хочется же, правда? Почувствовать себя снова молодым, кричать "Волки позорные" и "Ваша честь, прошу учесть чистосердечное раскаяние...". На хрен эту старость в Ростове, приезжай в Киев! Верни себе молодость».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Після зустрічі Байдена та Путіна: До чого треба готуватися Зеленському, - Клімкін

п’ятниця, 25 червень 2021, 5:45

Україну очікує непростий діалог зі Сполученими Штатами. Після хвилі хайпу інтерес до зустрічі Байден — Путін зник за одну добу. Тепер жодна новина не живе в Мережі довго. В нас є «сьогодні ввечері» і максимум «завтра». Коли стало зрозуміло, що миттєвих...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...