Вагнерівці продовжують воювати проти України. Секретар РНБО Олексій Данілов зауважив, що зараз їх перекидають на три нові напрямки, передають Патріоти України.
Від того "Вагнера" за кількістю залишилося 10%. Це вже не можна вважати суттєвим військовим підрозділом. Про це 24 Каналу сказав військовий аналітик, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман.
На думку Гетьмана, вагнерівців можуть перекинути на такі напрямки:
Це міста, де вони намагаються здійснювати активні бойові дії. Росіяни не можуть досягти жодних успіхів. Йдуть важкі бої, але ворог не просувається,– констатував аналітик.
Тому на один з цих напрямків можуть перекинути вагнерівців, аби зробити шось подібне до того, що вони зробили з Бахмутом.
"Бахмут вони штурмували майже рік, і їх було в десять разів більше, ніж зараз. Я не знаю, де їм брати людей. З ув'язненими перекрили, бо там вже годуються регулярні частини російської армії. Не знаю, як Євгєній Пригожин з тих 5 – 7 тисяч, які в нього залишилися, знову сформує 50 – 70 тисяч", – пояснив Гетьман.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...