"Люди будуть перебувати у сум'ятті й паніці, але ЗСУ чекають перемоги": Відома таролог поділилась прогнозом на грудень

Масовані атаки Росії на об'єкти критичної інфраструктури України в грудні не припиняться, але навіть погода сприятиме успішному просуванню ЗСУ на фронті. Такий прогноз зробила таролог і астролог Рубіна Цибульська, зазначивши, що у новому місяці в Україну прийде багато перемог, передають Патріоти України.

Вона назвала грудень вирішальним місяцем, однак, при цьому холод і темрява не відступлять, українцям потрібно бути до цього готовими. "Йде трансформація, обнулення для країни і багатьох територій, але при цьому показує, що початок місяця люди будуть перебувати у сум'ятті, страху, паніці та у невизначеності. Росія продовжуватиме завдавати ударів по життєво важливих об'єктах, а також по вже відновлених місцях", – зазначила таролог.

За її словами, РФ намагатиметься їх добити остаточно. Цибульська додала, що Росія у глухому куті, й вона жадає занурити Україну в темряву та холод.

Проте, погодні умови будуть на руку ЗСУ, вони дадуть українським бійцям велику можливість просуватися вперед. Росіяни непідготовлені, вони не витримуватимуть і все більше залишатимуть захоплені території, зазначила астролог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" в санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...