Агенти українського партизанського руху "Атеш" спалили військовий електротяг на залізничних коліях у Брянську, який доставляв ЗС РФ необхідні для ведення війни вантажі.
Внаслідок диверсії порушена логістика ворога на Сумському напрямку, повідомили в "Атеш".
"Наші агенти провели успішну диверсію в Брянську, завдавши точкового удару по критичному елементу ворожої залізничної логістики. Ми знищили електротяг, який використовувався для перевезення військових вантажів", — йдеться у повідомленні.
Партизани пояснили, що Брянськ є ключовим логістичним вузлом, що забезпечує постачання Північного угруповання окупантів і перекидання резервів до прикордонних областей.
"Знищення локомотива в цьому хабі створило суттєві проблеми в постачанні фронту, а саме порушено графіки руху ешелонів з боєприпасами, технікою і паливом, які готувалися до відправки на передову на Сумському напрямку", — зазначили в "Атеш".
Там також наголосили, що ця операція доводить, що російський тил не є безпечною зоною, оскільки агенти "Атеш" працюють й в інших логістичних центрах Росії, на яких тримається вся військова машина ЗС РФ.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...