Логістика окупантів на Сумщині та Харківщині не покращується: Партизани спалили військовий електровоз росіян у Брянську, - "Атеш" (відео)

Агенти українського партизанського руху "Атеш" спалили військовий електротяг на залізничних коліях у Брянську, який доставляв ЗС РФ необхідні для ведення війни вантажі.

Внаслідок диверсії порушена логістика ворога на Сумському напрямку, повідомили в "Атеш".

"Наші агенти провели успішну диверсію в Брянську, завдавши точкового удару по критичному елементу ворожої залізничної логістики. Ми знищили електротяг, який використовувався для перевезення військових вантажів", — йдеться у повідомленні.

Партизани пояснили, що Брянськ є ключовим логістичним вузлом, що забезпечує постачання Північного угруповання окупантів і перекидання резервів до прикордонних областей.

"Знищення локомотива в цьому хабі створило суттєві проблеми в постачанні фронту, а саме порушено графіки руху ешелонів з боєприпасами, технікою і паливом, які готувалися до відправки на передову на Сумському напрямку", — зазначили в "Атеш".

Там також наголосили, що ця операція доводить, що російський тил не є безпечною зоною, оскільки агенти "Атеш" працюють й в інших логістичних центрах Росії, на яких тримається вся військова машина ЗС РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...