Лондон шукає для України ракети великої дальності


Велика Британія планує озброїти Україну ракетами з дальністю від 100 до 300 км через фонд Fund for Ukraine.

Міноборони Великої Британії опублікувало запит інформації про закупівлю військової техніки, призначеної для поставки Збройним Силам України у рамках фінансування з Фонду підтримки України.

Цей фонд є ініціативою під керівництвом Великої Британії та включає внески Ісландії, Норвегії, Швеції, Данії та Литви для швидкої закупівлі військової техніки для України.

Організації з інших країн також можуть брати участь у проєктах у рамках цієї ініціативи.

Компанії із понад 40 країн подали заявки на участь у першому – вже завершеному – випуску фонду.

Загальний обсяг фонду наразі становить понад 520 млн фунтів стерлінгів. З цієї суми вже виділено 200 млн фунтів, у тому числі на постачання Україні безпілотників та систем розвідки та засобів ППО, а також запчастин для техніки ЗСУ.

В даний час проходить другий тур набору заявок для фінансування з фонду (Urgent Bidding Round 2), та опубліковано запити інформації за двома напрямками: ударні системи великої дальності та забезпечення рухливості військ з подачею заявок до 4 та 9 травня відповідно.

“Ключові вимоги” до “ударної системи великої дальності” визначають ракетну систему наземного або морського базування з корисним навантаженням від 20 до 490 кг та дальністю від 100 до 300 км.

“Бажаючі вимоги” до неї включають малу ймовірність перехоплення протиповітряними комплексами.

Другий тур набору заявок для фінансування з Фонду підтримки України з ракетами великої дальності

Запит із забезпечення рухливості військ включає закупівлю танкових тралів для танків Т-72, Leopard 1 і Leopard 2, саперних танків.

Також самохідних мостових парків середнього розміру з довжиною моста від 9 до 31 м і довших з довжиною моста від 40 до 80 м, обидва із класом навантаження МLC70Т, тобто, здатні витримувати танк вагою близько 63 т.

Британське фінансування може також охоплювати комплекти для транспортування танків.Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...