
Жодної небезпеки з боку "вагнерівців" немає, тому що в Кремлі поставлене завдання: акуратно розформувати цей підрозділ. Таку думку висловив керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках генерал армії Микола Маломуж, передають Патріоти України.
Він прогнозує, що ті "вагнерівці", які не брали участі у путчі, підписуватимуть контракти з Міноборони, частина піде у відставку, їм забезпечать пенсії, дехто вирушить в Африку, а решта поїде в Білорусь разом із Пригожиним.
"Лукашенко не такий ідіот, щоб допустити до Білорусі "вагнерівців" у великій кількості – кілька десятків тисяч. Тому що це бойова структура, це фактично контроль Білорусі. Тому зайде обмежений контингент, який контролюватиметься російськими та білоруськими спецслужбами", - розповідає генерал.
Також на його думку, ймовірним розвитком подій є те, що Пригожина приберуть, незважаючи на гарантії безпеки, тому що Путін вважає його зрадником.
"Думаю, Путін з ним розрахується, оскільки не терпить зради найближчого оточення. Тому похід "Вагнер" на Київ – це абсурдно та нереально. З одного боку, тому що він створює загрозу для Росії, з іншого боку, він не є вигідним для Білорусі. І, нарешті, як заявив генерал Наєв, ми готові зустріти будь-які ворожі підрозділи, а тим більше "вагнерівців", які вже продемонстрували слабкість біля Бахмута", - запевняє генерал. Попри це, наступ з боку Білорусі залишається на порядку денному.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...