
Тривають важкі бої в районі Середнього.
Ворог зміг просунутися в районі села та вже трохи вийшов на простір між дорогами Коровій Яр-Шандриголове та Олександрівка-Новоселівка.
Поки некритично, але якщо окупант збереже темп, то ситуація погіршиться для нас.
Саме с. Середнє окуповано на 80%, там завершуються арʼєргардні бої.
В районі Шандриголового-Новоселівки ворог рухається вздовж східного берега р. Нітріус.
Саме Шандриголове, на жаль, вже фактично було втрачене. Ворог підбирається до переправи на Новоселівку.
Було також просування до 700 м (не за один день) у бік Дробишевого.
З іншого боку - ведуться бої на підходах до Ямполя. Вони мають важкий характер.
Біля Дронівки окупант продовжує створювати плацдарм для форсування Сіверського Дінця у напрямку м. Сіверськ.
В районі Колодязів та Зарічного - переважно без змін (мінімальне просування мразот), там трохи вдалося стабілізувати ситуацію.
Поки так.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...