"Давати прогнози не дуже благодарна справа. І все ж я спробую", - пише політик та громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"1. Путіну не потрібен кінець війни зараз. Із багатьох причин. Тому шанси закінчення війни до виборів у США дуже мінімальні. Вони нікчемні. Лише диво може закінчити війну у 2024 році. Але я в дива не дуже вірю.
2. Вибори у США відбудуться 5 листопада цього року. Інавгурація наприкінці січня 2025-го. Путін буде чекати, хто прийде до влади у США, і в залежності від цього буде вибудовувати свою стратегію. Більше того, із великою вірогідністю можна прогнозувати, що всі процеси можуть початися із травня по серпень 2025 року.
3. Влада вже схиляється до перемовин і почала "прогрів" суспільства. Якщо ситуація з мобілізацією й економікою не зміниться, то перемовини залишаться єдиним варіантом для влади. Перемовини можуть іти для нас як за позитивним сценарієм, так і за негативним. Тут грає багато факторів. Головних три:
а) наскільки потужною буде допомога партнерів – зброя і гроші;
б) наскільки вдало ми будемо оборонятися та контратакувати;
в) хто саме виграє вибори у США (поки найкращій варіант для України – Ніккі Гейлі).
4. У 2024 році на нас чекає велика кількість криз – від фінансів до питань легітимності влади, від мобілізації до зростаючої корупції та багато інших. Важливо їх пройти. Інакше – катастрофа. Це треба усвідомити всім. Владі в першу чергу. Питання не про рейтинги та власне ставлення одне до одного, а про виживання країни. І це не пафос, а розуміння, до чого може призвести "ідеальний шторм". До речі, партнери нас не залишать без допомоги, якщо будуть бачити, що ми спроможні до ефективних дій, захисту держави та не буде загроз демократії. Усі проблеми – всередині країни. Нам їх треба буде вирішувати.
5. Вірогідність уряду національної єдності я оцінюю на рівні 0,1%. Такий уряд може з'явитися лише при ситуації, коли все піде коту під хвіст і ситуація буле нагадувати березень – квітень 2014 року, коли було відносне безвладдя. Лише тоді може з'явитися такий уряд, і це знову буде нагадувати реанімацію вмираючого, як і у 2014 році. Але поки ніщо не передбачає такий хід подій. Але, як ми пам'ятаємо, маленький метелик може змінити хід історії".
Усього виготовили лише 20 купе Ford Mustang McLaren. Заряджена версія купе вирізняється обвісом, розширеними крилами та пластиковим капотом. У США виявили покинутий раритет – Ford Mustang McLaren 1982 року. Унікальний спорткар простояв три десятиліття ...
Верховна Рада в четвер, 21 листопада, прийняла в першому читанні законопроєкт про безпеку в закладах загальної середньої освіти. Водночас у проєкті не передбачено фінансування забезпечення такої можливості. Про це сказав народний депутат Микола Княжиць...