Лише на Telegram пішло $250 млн: Скільки грошей вже витратила Росія на "Майдан 3"

Інформаційна операція "Майдан 3", спрямована на розпалювання ворожнечі та загострення суперечностей в Україні, стала найдорожчою російською ІПСО проти нашої країни. Про це пише "Бабель", передають Патріоти України.

Як розповів представник ГУР МО Андрій Черняк, загальний бюджет операції сягнув $1,5 мільярда. Лише для її ведення в Telegram пішло $250 мільйонів. За його словами, інформаційними та інформаційно-психологічними операціями займаються підрозділи, створені в усіх російських спецслужбах, зокрема в Головному управлінні Генштабу ЗС РФ та ФСБ, а також при Міноборони РФ та адміністрації очільник Кремля Володимира Путіна.

За спроби дестабілізації в Україні наразі відповідає перший заступник адміністрації Путіна Сергій Кірієнко. Також у кремлівському задумі змістити акценти із зовнішньої загрози на внутрішні суперечності бере участь заступник голови уряду РФ, ідеолог так званого проєкту "Новоросія" Владислав Сурков.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Діджитал-детокс

четвер, 23 травень 2024, 22:05

Зі зростанням ролі соціальних мереж та інтернет-технологій у нашому повсякденному житті з часом виникло поняття діджитал-детоксу, яке має на увазі свідому відмову від гаджетів. Насамперед подібний аскетизм спрямований на покращення психологічного та ем...

"Він є Іудою по відношенню до ЄС": Юрай Цинтула пояснив, чому стріляв в Роберта Фіцо та згадав Україну

четвер, 23 травень 2024, 22:01

Відмова прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо постачати зброю Україні була однією з головних причин замаху на його життя. Як пише Politico, про це йдеться в ухвалі суду про досудове ув’язнення словацького активіста Юрая Цинтули, який стріляв у Фіцо,...