
Інформаційна операція "Майдан 3", спрямована на розпалювання ворожнечі та загострення суперечностей в Україні, стала найдорожчою російською ІПСО проти нашої країни. Про це пише "Бабель", передають Патріоти України.
Як розповів представник ГУР МО Андрій Черняк, загальний бюджет операції сягнув $1,5 мільярда. Лише для її ведення в Telegram пішло $250 мільйонів. За його словами, інформаційними та інформаційно-психологічними операціями займаються підрозділи, створені в усіх російських спецслужбах, зокрема в Головному управлінні Генштабу ЗС РФ та ФСБ, а також при Міноборони РФ та адміністрації очільник Кремля Володимира Путіна.
За спроби дестабілізації в Україні наразі відповідає перший заступник адміністрації Путіна Сергій Кірієнко. Також у кремлівському задумі змістити акценти із зовнішньої загрози на внутрішні суперечності бере участь заступник голови уряду РФ, ідеолог так званого проєкту "Новоросія" Владислав Сурков.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...