
Російський пропагандист Володимир Соловйов пригрозив, що Росія зітре Америку «з лиця землі» у відповідь на будь-які спроби атаки. Це прозвучало на тлі повідомлень у медіа про те, що президент США Дональд Трамп під час закритої зустрічі з донорами у 2024 році нібито заявив, що стримував Путіна від вторгнення в Україну, погрожуючи «розбомбити Москву». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на допис пропагандиста.
«Трамп всерйоз вважає, що, щойно він відправляє балістику в наш бік або підіймає свої грьобані Б2, які для нас видні, ми просто сидітимемо і дивитимемося? Та ні, ми просто зітремо вас до чортової матері з лиця землі. Ви вважаєте, що наш верховний головнокомандувач (російський диктатор Володимир Путін, – ред.) із вами жартував, коли говорив, що нам не потрібен такий світ, у якому немає Росії? Ви вважаєте, це була випадкова мова – слова про те, що удар у відповідь-зустрічний удар означає, що ми – в рай, а ви відразу здохнете? Ви взагалі очманіли? Ви що про себе уявили?», – написав пропагандист.

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...