"Мы не можем попасть": Сумний Гіркін розповів, чому Росія не б'є по мостах України

Терорист Ігор Гіркин (Стрєлков) підтвердив, що російська зброя у порівнянні з переданим Україні західним озброєнням менш точна, тому ЗСУ здатні бити по мостах, а окупанти - ні. Під час чергового стріму провоєнна аудиторія Гіркіна запитала у нього, чому ЗС РФ досі не завдають ударів по українських мостах, передають Патріоти України.

Терорист в традиційній для себе манері пройшовся по можливостях російської армії, поставивши в приклад дії українців.

"На українські ракети, на ті ж HIMARS, працює все супутникове угруповання США і НАТО. Саме тому вони, коли били по Антонівському мосту під Херсоном, в одне і те ж місце по 20 ракет всаджували з точністю до метра. А у нас такого немає. Ми не можемо потрапити нашими "надточними" ракетами в точку, як потрапляють HIMARS, навіть з відносно невеликої відстані", - відповів терорист.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...