"Мы не понимаем, за что воюем": Z-пропагандист визнав, що окупанти демотивовані й розлючені на командування

Російський Z-пропагандист Максим Калашніков визнав, що окупанти на фронті втомилися і не розуміють, за що воюють. На відео з пропагандистом звернув увагу український журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

За словами пропагандиста, окупанти на фронті вже на межі і не розуміють сенсу того, що відбувається, ненавидять бездарне командування та вимагають чисток генералітету.

"Сквозить у розмовах "коли це скінчиться". Висловлюся вкрай акуратно: неоднозначне ставлення до генералітету. Чищення його – це умови перемоги (окупантів. – Ред.) у війні", – заявив пропагандист Калашніков.

Він закликав "боротися з неадекватами, які влаштовують шикування в зоні досяжності "хаймарсів". "Калашников – сталініст, один з розпалювачів війни проти України, народився в сім'ї журналіста з Одеси, де закінчив школу і вступив на істфак", – нагадав журналіст Юрій Бутусов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Цього п*дара бути не повинно". На Закарпатті скасували концерт EL Kравчук. Той звинуватив адміністрацію закладу в булінгу - ЗМІ

неділя, 21 квітень 2024, 2:35

Адміністрація закладу FoRest у місті Хуст Закарпатської області відмовилася від виступу українського артиста EL Kравчук, пославшись на те, що люди в місті агресивно відреагували на анонс його концерту, запланованого на 5 травня. Про це інтернет-виданню...