"Мы игнорируем второй Чернобыль, расположенный на берегу Днепра", - Казанський

30 років в центрі густонаселеної агломерації під відкритим небом руйнується і іржавіє закритий хімзавод, де за радянських часів збагачували уран.

"Сейчас в связи с пожарами в Чернобыльской зоне все снова стали сильно переживать из-за радиации, поэтому хочу напомнить про радиоактивную свалку на берегу Днепра в Каменском, до которой никому нет дела", - написав журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"30 лет в центре густонаселенной агломерации под открытым небом разрушается и ржавеет закрытый химзавод, где в советское время обогащали уран. Уровни радиации там местами такие, каких уже давно нет в Чернобыле и Припяти. Но если про Чернобыль знает весь мир, то эта атомная свалка вообще никому не интересна, десятки лет оттуда тянут радиоактивный металл, рядом живут люди, и все давно смирились и привыкли.

Вспомнят об этой проблеме, как обычно, когда что-нибудь загорится, ядерный могильник размоет водой, или случится ещё какая-нибудь беда".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

США говорять про перемогу України, Діпстрайки по Москві можна потроїти - аналітик

неділя, 28 червень 2026, 21:39

Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...

Чому на старовинних картах малювали чудовиськ

неділя, 28 червень 2026, 20:33

На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...