Має товсту папку з компроматом: Жданов розповів, як Путін "викручує руки" Орбану

Російський диктатор Путін очевидно має потужний компромат на скандального прем'єра Угорщини Віктора Орбана. Іншого пояснення скандальним заявам Орбана, які становлять небезпеку не лише для України, але і для Угорщини, немає. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, заявив Орбана ставлять під сумнів членство Угорщини в ЄС. "Мені навіть якоюсь мірою шкода цього бідного Віктора Орбана. Я уявляю, скільки йому потрібно було "накосячити", що Путін "викручує" йому руки та змушує йти проти здорового глузду, робити заяви та навіть ставити під сумнів участь Угорщини в ЄС. У Путіна повинна бути товста папка з компроматом на Орбана, що він так "стелиться" перед ним", – припустив Жданов.

Експерт зазначив, що Угорщина скрізь "вставляє палки в колеса" України – і в співробітництві з НАТО, і в співробітництві з ЄС, особливливо в плані військової і фінансової допомоги. Жданов прокоментував скандальний ролик, опублікований на сайті уряду Угорщини, в якому Крим був позначений як частина РФ, і натякалося, що контрнаступ ЗСУ начебто спричинить "кровопролиття".

"Цікаво, чому уряд Угорщини не закликає до виведення російських військ з окупованих територій. Тим більше, що у ролику зазначається, що війна стає світовою. А це – російський наратив", – каже експертю Він наголосив, що такі заяви порушують міжнародне право, в тому числі усі резолюції Європейського Союзу, за які голосувала й сама Угорщина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Артилеристи ЗСУ знищили штаб російських загарбників на території держави-агресора (відео)

субота, 30 вересень 2023, 0:55

Під час аеророзввдки оператори БПЛА виявили важливий об'єкт по той бік неспокійного кордону. 106-та окрема бригада територіальної оборони демонструє артилерійське враження командно-спостережного пункту російського підрозділу в селі Гоголівка на територ...

"Арестович довго був улюбленим блогером і Петра Олексійовича, і Володимира Олександровича", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

субота, 30 вересень 2023, 0:30

"Прострочене заспокійливе Олексій Арестович веде психологічні семінари, де пропонує душити жінок. Інакше тебе каструють, будуть контролювати й нікуди не пустять. Не те щоб цей "советский школьник" з тягою до СРСР, ненавистю до Могилянки та заявами про ...