Маємо підстави розраховувати, що найближчим часом активізується діалог з Білим домом, - політтехнолог Голобуцький

"Зеленський взявся добивати Медведчука і його агентів ведення гібридної війни порти України. Що би не було причиною цього, але позбавлення ворога ресурсів - це однозначно хороше і правильне рішення", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Серед іншого, це додає аргументів для налагодження співпраці зі США. Адже перш ніж вимагати від союзника активніших дій проти твого зовнішнього ворога, логічно зробити бодай доступні кроки для нейтралізації ворога внутрішнього.
А те, що Медведчук, його медіа, його бізнес-партнери і політичні партнери є п'ятою колоною в Україні, доказів не потребує. Це очевидна аксіома.
В принципі, після таких рішучих кроків Зеленського маємо підстави розраховувати, що буквально найближчим часом активізується діалог з Білим домом і особисто з Байденом. Як мінімум, почнуть розглядати конкретніше дату для початку прямих телефонних переговорів".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Газогін смерті: Чому відбувається військове загострення на Донбасі

четвер, 23 вересень 2021, 16:23

РФ використовує це як фактор військово-політичного тиску на Україну, з метою змусити до виконання політичної частини Нормандських і Мінських домовленостей, насамперед це імплементація формули Штайнмаєра, закону про особливий статус Донбасу і закону про ви

"Наблюдательный совет УЗ наконец покинул Сережа Лещенко. Не сразу конечно, но Кабмин таки отлучил этого бородатого младенца от вымени госпредприятия", - Береза

четвер, 23 вересень 2021, 12:45

"День вчера был наполнен новостями, в которых было мало позитива. Но все же были и хорошие события. Целых два. И оба связаны с нещадно критикуемой мною "Укрзализныцей", - пише політик та громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Ф...