"Маємо стати міцними не тільки фізично, але й духовно": У священика Миколая знайшли пророцтво про перемогу України

Україна перебуває на порозі великих змін – в очікуванні на повернення тимчасово окупованих ворогом територій та миру українці мають ретельно готуватись та накопичувати ресурси, не лише військові, але й духовні. Слова про це знайшли в пророцтві священника Миколая, передають Патріоти України.

Священник Миколай, який глибоко відчуває біль свого народу, підготував для України пророцтво, відповідно до якого вже скоро відбудеться деокупація захоплених ворогом територій та настане мир: "Україна поверне території найближчим часом, настане мир".

За пророцтвом священника Миколая, українська нація стоїть на порозі великих змін, зокрема це стосується питання повернення миру та відновлення справедливості. Початок пророцтва відкриває візію відваги мужності та нескореності українського народу: "Можливий контрнаступ, який ми з нетерпінням очікуємо, стане ключовим моментом у визначенні подальшого розвитку подій".

Священник Миколай наголосив, що це не лише боротьба за території, "... це боротьба за душу нашої країни за право нашого народу жити вільно на своїй землі".

Пророцтво також відкриває українцям важливість ретельної підготовки та накопичення ресурсів, не лише військових, але й духовних: "Ми як нація повинні бути міцними не тільки на полі бою, але й у наших серцях, у наших думках".

Наостанок пророцтво священника Миколая не лише віщує неминучу перемогу України та повернення миру на українську територію, священник також закликає кожного до внутрішньої трансформації: "Віра молитва єднання та відданість нашій країні - ось що стане фундаментом для нашої спільної перемоги".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Корейський сценарій" для України - це що?": Тактика західних партнерів України – не давати росіянам по пиці, а легенько стукати по ній долонею, - Олещук

понеділок, 20 травень 2024, 16:56

"Останнім часом в американських ЗМІ почали з'являтися дивні публікації з тим, що вони називають обговоренням "Корейського сценарію" для України. Що характерно, автори цих публікацій, судячи з усього, або самі взагалі не розуміють, що таке цей "Корейськ...

Змінитися, аби перемогти

понеділок, 20 травень 2024, 16:07

Війна – це мистецтво так використати сприятливі умови, щоб здобути найбільшої сили і впливу, виходячи з ситуації (Сунь Цзи). Часто доводиться чути: «Війна – це математика». . Особи, здебільшого далекі від воєнної теорії (а тим більше від практики)...