Майже за 130 км від лінії фронту: Де Росія розмістила літак А-50, який використовує у війні проти України (фото)

Ще один російський літак А-50 перебуває на аеродромі в Таганрозі, майже за 130 кілометрів від лінії фронту в Донецькій області. Про це повідомляють Схеми, посилаючись на нові супутникові знімки, отримані завдяки сервісу Planet, передають Патріоти України.

Журналісти з’ясували, що літак перебуває на аеропорту Таганрог-Південний. Росія застосовує ці літаки для розвідки у війні проти України. Також цей тип літака був помічений на супутникових знімках на аеродромі Таганрога у вересні 2023 року і 15 лютого 2024 року. При цьому 28 лютого його не бачили на аеродромі, що може свідчити про активне його використання, припускає журналіст-розслідувач Кирило Овсяний.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...