Президента РФ Володимира Путіна зустріли як рокзірку у Дагестані, що деякі розглядають як спробу 70-річного лідера підвищити свою популярність після придушення збройного повстання “вагнерівців” на чолі з Пригожиним. Про це пише Al Jazeera, передають Патріоти України.
Пресслужба Кремля заявила у четвер, 29 червня, що записи, які не можуть бути перевірені, і, очевидно, показують Путіна, який вітає відданих прихильників у Дербенті, свідчать про його підтримку, яка “вражає”.
Москва наполягала на тому, що тривале правління Путіна не послабилося після того, як найманці “Вагнера” пройшли сотні кілометрів, майже дійшовши до Москви, і захопили військові об’єкти на півдні Росії, мабуть, отримавши певну підтримку. Після припинення заколоту Кремль не називав ім'я керівника “Вагнера” Євгена Пригожина.
Путіна рідко бачать на зустрічах з російським населенням, особливо після пандемії коронавірусу, коли він дотримувався суворих правил ізоляції, причому деякі з цих обмежень все ще діють. Москва 28 червня ввечері оприлюднила кадри, на яких Путін підходить до групи “фанатів”, переважно жінок, у Дербенті. “У Дербенті відбулася приголомшлива демонстрація підтримки і радості місцевого населення”, — заявив речник Кремля Дмитро Пєсков 29 червня.
За його словами, Путін “не міг втриматися” і не привітати натовп. В оточенні чоловіків у костюмах і оператора російський лідер простягнув руку через бар’єр, щоб потиснути руки присутнім. Потім, знявши піджак, він помахав на прощання та послав натовпу повітряний поцілунок, перш ніж сісти в машину. “Дані, які ми маємо, свідчать про переважну підтримку президента і спеціальної військової операції”, — сказав Пєсков, використовуючи офіційний термін Москви для позначення конфлікту в Україні.
Путін наполягав, що найманці не здобули підтримки під час свого повстання. Спочатку він засудив повсталих бійців “Вагнера” як зрадників і пообіцяв суворе покарання, але після припинення заколоту Путін дозволив бійцям повернутися додому, приєднатися до регулярної армії або відправитися в еміграцію в Білорусь. "Я не сумнівався в реакції в Дагестані і в усій країні", — сказав Путін під час зустрічі з главою Кавказького регіону Сергієм Меліковим, йдеться у фрагменті зустрічі, який транслювало російське телебачення.
Путін відповів Мелікову, який сказав, що в Дагестані “не було жодної людини, яка б не підтримувала рішення, прийняті керівництвом РФ” щодо припиненого заколоту. Одноденне повстання стало найсерйознішим викликом для Путіна з моменту його приходу до влади в Росії 31 грудня 1999 року.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Українська співачка Міша Романова оголосила, що розійшлася з бойфрендом, сином кінопродюсера Олександра Роднянського – Алексом. Про це виконавиця повідомила в Instagram, передають Патріоти України. Артистка поділилася, що їхні стосунки припинилися ще в...
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день.
. Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...