Макрон спирався на реальні настрої частини суспільства, коли різко мілітаризував свою риторику, - Голобуцький

"Понад половина - 57% - молодих французів (18-25 років) ще влітку 2023 готові були захищати Францію зі зброєю в руках. 9 з 10 з них (загалом 51%) готові воювати в Україні задля захисту Франції. І навіть більше французької молоді (62%) вважають, що необхідно відновити загальну військову службу, скасовану у 1997", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це результати опитування на замовлення Інституту стратегічних досліджень військової школи (IRSEM) та Загального управління з питань міжнародних відносин і стратегії (DGRIS) (обидва в структурі Міноборони Франції). Тобто, Макрон спирався на реальні настрої найбільш залученої частини суспільства, коли різко мілітаризував свою риторику і заговорив про військову участь Франції в обороні України.
На тлі таких настроїв французькі війська від цієї весни, повідомляє Politico, готуються до "високоінтенсивного конфлікту на території Європи проти ворога, який може зрівнятися з ними за вогневою міццю" - чит. "до війни з Росією". Вони вчаться на прикладі невдач та успіхів ЗСУ, як координувати всі роди військ задля протистояння потужній армії багатої країни (зокрема, як ефективно залучити до системи танки, котрі поодинці "продемонстрували драматичну недієздатність").
Крім того, з 2024-го Макрон особисто наполіг на оборонному бюджеті у 413 мільярдів євро (на 2024-30; ще 2019 планувалось 295 млн до 2025-го - це найбільш різке збільшення видатків на оборону чи не від 2СВ). На ці гроші Франція модернізує ядерний арсенал, збільшить витрати на розвідку та розробить більше зброї з дистанційним керуванням ("Морський Малюк", "Маґура", "Довбуш", "Рубака", "Баба Яга", "Кажан" та решта встигли справити капітальне враження на всіх за цей час).
Всі органи законодавчої влади Франції проголосували за мілітаризацію країни або одноголосно, або панівною більшістю. Таки Росії вдалось переконати як мінімум французів - ціле суспільство, як бачимо, - що вони в реальні небезпеці, поки РФ не розгромлено".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "мирний план" Кремля: "Путін не підіймає ставки. Він нервує... бо щиро вважав, що блефом додавить Захід до переговорів. Ще два місяці тому здавалося, що все вдалося", - Денисенко

субота, 15 червень 2024, 5:00

"Заява Путіна про його формулу миру - це повтор. Все, що він сказав, затверджено було ще тоді, коли РФ вносила зміни до конституції. Тому ті, хто каже, що Путін нарешті назвав «цілі СВО» і навколо цього будує версії - глибоко помиляються. Цілі СВО були...

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...