Мама недодивилася? Дочка Мілли Йовович записала відео для ТікТок із піснею... російської співачки-путіністки

Поки голлівудська акторка Мілла Йовович демонструє всьому світові свою проукраїнську позицію, її донька Евер Андерсон, схоже, дотримується іншої думки. 16-річна дівчина оприлюднила в мережі ролик, який записала під пісню російської співачки-путіністки Каті Лель, повідомляють Патріоти України.

Відповідне відео з'явилося на сторінці дівчини у TikTok. У ролику можна побачити, як вона танцює під пісню пропагандистки "Мой мармеладный". Вибір композиції є невипадковим, оскільки кілька тижнів тому саме ця пісня завірусилася у соцмережах і стала ще одним інструментом пропаганди росіян.

Тренд на танці під старий хіт Каті Лель з'явився наприкінці цієї осені. Таким чином росіяни прагнуть популяризувати російську культуру серед іноземців. Вони знімають відео, у яких з'являються в хутряних шапках та шубах, йдуть на Красну площу, де танцюють чи співають під пісню "Мой мармеладный".

У коментарях під роликом Евер користувачі мережі розхвалюють її, а росіяни просять позначити авторку пісні. На сторінку дівчини у TikTok підписано понад 800 тисяч підписників, а на Instagram - майже 600 тисяч. У соцмережах Андерсон не знайти постів на підтримку України чи згадок про російську агресію в нашій країні. Своєї чіткої позицію щодо війни в Україні вона не демонструвала.

У той час уродженка Києва Мілла Йовович неодноразово демонструвала солідарність з українцями та навіть прочитала авторський вірш, який присвятила нашому народу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Придністровці хочуть, щоб їх пожаліли, потішили й від когось захистили. Поки що на їхній заклик відгукнулися лише філателісти, - Невзоров

четвер, 29 лютий 2024, 0:30

"Придністров'я страшенно чогось хоче. Але зрозуміти, "що саме воно хоче", воно не може. Неможливість розгадати самих себе сьогодні замучила з'їзд придністровських депутатів", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у своєму Телеграм-каналі, пере...