Старша донька української співачки Олі Полякової Марія розповіла, скільки заробляє. Про це вона сказала в новому випуску програми 33 питання від Люкс ФМ.
"У мене немає такого, щоб батьки давали гроші. Я працюю. Я - блогерка. Багато зараз реклами в TikTok та Instagram. Ефіри веду. У TikTok більше заробляю (півмільйона підписників)", - сказала 19-річна Марія.
На запитання ведучого, скільки вдається заробити, вона відповіла так:
"Так, щоб вистачало на поїздки в таксі".
Вона сказала, що на місяць має близько 100 тис. грн.
Дівчина також зізналася, що в неї в гаманці завжди є 100 доларів.
"Про всяк випадок. Ці гроші я не витрачаю. Запасна штука", - сказала Маша.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...