"Маша Захарова хотіла ляпнути якусь гидоту за звичкою. Але випадково чітко сформулювала розуміння поточної ситуації російськими елітами", - Голобуцький

"Російська владна еліта визнає, що їхні долі зараз вирішують політики НАТО та Європи - від Путіна вже нічого, за великим рахунком, не залежить", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вот я смотрю на Боррелей, там, на вот эту всю шайку, а по-другому не скажешь... И эти люди занимаются нашими с вами судьбами", - спікер россійського МЗС Маша Захарова в суботу в програмі "Право знать!".

Можливо, Маша хотіла просто ляпнути якусь гидоту за звичкою. Але випадково чітко сформулювала розуміння поточної ситуації російськими елітами: вони всі вже прийняли і змирились з фактом, що їхні долі зараз залежать вже не від них самих, не від Путіна, не від шантажу світу вуглеводнями, навіть не від "другої армії світу". Їхні долі вирішують союзники України. Можливостей впливу на яких щодня меншає.
Це означає, що зараз там тривають паралельно три останні стадії прийняття неминучого: заперечення і гнів вже відкинуто як безсенсові. Зараз серед російських еліт панують одночасно депресія, прийняття і спроби торгу. Останнє активно заохочують союзники, вже прямим текстом вказуючи, що для успішного торгу має бути прибрано Путіна.
А про депресію і прийняття свідчить поширення офіційною пропагандою тез серії "якщо ми програємо зараз - ми коли-небудь потім обов'язково переможемо". По факту це нічим не відрізняється від мотиваційних мантр "життя як зебра - за чорною смугою завжди йде біла". Хоча вони, здається, вже змирились і з альтернативним фіналом - "або дупа".
Насправді непоганий знак для нас і союзників. З ворогом, котрий психологічно вже прийняв поразку і шукає оптимальний варіант розвитку подій вже після неї, набагато простіше домовлятись про повоєнний порядок".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти тікатимуть "брасом, кролем і по-собачому": Світан висловився про звільнення Криму 2023 року

вівторок, 26 вересень 2023, 9:48

Збройні сили України розпочнуть штурм для звільнення тимчасово окупованого Криму цього року. Це можна зробити, зайшовши на півострів через Армянськ (місто у Криму - ред.) і висадивши повітряний та морський десант. Про це "Главреду" розповів військовий...

В ISW розповіли про деградацію Балтійського флоту Росії

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Американські аналітики зазначили, що три десантні кораблі Балтійського флоту було перерозподілено в Чорному морі, і вони не можуть повернутися у свої постійні порти базування. . Балтійський флот Росії серйозно постраждав через війну в Україні, і ві...