
"В Дмітрія Мєдвєдєва явно відібрали бухло. Бо в нього два стани: алкогольний делірій - і тоді він розповідає про "собак", "Моську", "зелених істот" та "істот в зеленому" тощо. І абстинентний синдром - і тоді Мєдвєдєв пише про "дурнів" навколо і "всьо в труху". Але насправді просто заздрить Черчиллю і британським політикам, в котрих віскі, джин та інший коньяк ніхто не відбирав", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та поділився скріншотом:

Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...
Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...