Медики більше не приховують: Ці каші гірше отрути роз'їдають кістки і кишечник

Експерти назвали найшкідливіші для організму людини каші.

Фахівці розповіли про каші, які несприятливо впливають на людський організм, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Виходячи з наявних даних дослідження, на першому місці опинилася найпопулярніша каша, яку всі пам'ятають з дитинства. А саме, манка. У даній каші міститься вкрай мало вітамінів і мінералів. А через високий вміст крохмалю і низький вміст білка вона не приносить користі організму. Експерти повідомляють, що крім усього іншого в манці міститься великий відсоток глютену - білка клейковини, який розвиває у малят схильність до алергії, перешкоджає повноцінному засвоєнню заліза і кальцію.

Також, фахівці не рекомендують вживати шліфований рис. Все тому, що під час шліфування рис втрачає свої корисні речовини. Так, після шліфування в рисі залишається багато крохмалю і мало вітамінів. Експерти запевняють, що такий рис погано перетравлюється кишечником людини і може негативно позначитися на самопочутті громадян.
Фахівці не рекомендують зловживати і кількістю вівсянки в своєму раціоні. А саме, експерти радять скоротити кількість вживання в їжу вівсянки швидкого приготування. В ході дослідження фахівці визначили, що вівсянка швидкого приготування може завдати шкоди людині. Все тому, що в ній міститься багато фітінової кислоти, яка заважає засвоєнню кальцію. Крім того, вівсянка може пробуджувати почуття голоду, а це сприяє набору зайвої ваги.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перед дівчиною цілий світ, але її чогось тягне на московські болота", - політтехнолог Голобуцький

субота, 28 листопад 2020, 0:00

"Виявляється, в нас досі організовують нацвідбір на Євробачення - в сенсі, Україна досі в тому безглузді бере участь. І маємо черговий скандал з учасницею: Кіра (вона ж просто Олена) Мазур, звичайна дівчина з Погребища на Вінниччині, а не з Горлівки, н...

З архіву ПУ. "Сурков на совещании орал до хрипоты, получили по шапке все: Инсайд", - Фашик Донецький

п’ятниця, 27 листопад 2020, 23:55

"О визите асланбека дудаева в оккупированный рф Донецк не писали разве на заборе в Житомире. Ху из асланбек дудаев? Ну, вы даете - это ж идеолог войны на Донбассе, сурков", - пише 3 листопада 2019 року у своєму блозі Фашик Донецький, передають Патріоти...