Медики шокували заявою: Чому не можна купувати дешеві продукти

Низькоякісні продукти підвищують ризик смертності.

Лікарі розповіли, чим небезпечна покупка дешевих і неякісних продуктів. Крім того, що дешеві продукти містять велику кількість речовин, здатних викликати алергію і призвести до розвитку хвороб, вони також впливають на тривалість життя. Про це розповіли дослідники з INSERM, INRAE, CNAM і Sorbonne Paris North, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як повідомляється, для дослідження було проаналізовано харчування більш ніж 500 тисяч осіб у 10 європейських країнах. Саме дослідження тривало 17 років. Як повідомляється, споживання неякісної їжі збільшує смертність.

"Люди, які споживають продукти з більш низькою якістю харчування, будуть мати смертність, збільшену приблизно на 7 відсотків", - розшифрувала Мелані Дешазо, дослідник INSERM на Europe 1.

Продукти з низьким рейтингом належать до продуктів з високим вмістом енергії, високим вмістом солі, високим вмістом цукру, насиченими жирними кислотами й, отже, досить низьким вмістом клітковини, фруктів і овочів або білка.

Таким чином, продукти, класифіковані як помаранчеві, але особливо червоні в Nutri-балі, будуть сприяти виникненню раку і хронічних захворювань. Однак цей показник як і раніше не є обов'язковим, і тільки 15-20% продаваних продуктів відображають його. Узгодження практики маркування заплановано на 2022 рік на європейському рівні, але поки ніхто не знає, чи стане nutri-бал обов'язковим.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Фотографии Зеленского с родителями совсем не смешные. Они грустные", - Бабченко

середа, 2 грудень 2020, 4:00

Модель "я з хот-догом" або "я на кухні у мами", яка на Заході зовсім органічна, в країнах перехідного пострадянського простору не викликає нічого, крім роздратування, агресії і знущань. "Вообще, все эти фотографии: Зеленский с родителями на кухне, Тимо...

Десантники тренувалися на бронеавтомобілях "Козак-2"

середа, 2 грудень 2020, 0:30

На Житомирщині десантники відпрацювали бойову підготовку з застосуванням бронемашин «Козак-2». На загальновійськовому полігоні під Житомиром тривають заходи бойової підготовки підрозділів 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України. В ра...