
У Санкт-Петербурзі, Росія, 66-річна жінка з криками "Слава Україні" намагалась підпалити приміщення банку. Коли її затримала поліція, то росіянка заявила, що "виконувала завдання ФСБ". Про це пише пропагандистський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.
Росіянка прийшла до відділення "Сбербанку" з двома пляшками бензину. Вона розлила пальне у приміщенні банку та з криками "Слава Україні" підпалила заклад. Після цього працівники установи ліквідували пожежу та викликали поліцію.
Росіянка розповіла, що нібито у середині червня до неї зателефонували "працівники банку" та запропонували перевести гроші на безпечний рахунок, що жінка і зробила. Після цього вона втратила кошти.
Проте на цьому все не закінчилось: до неї нібито зателефонував працівник ФСБ та звинуватив у фінансуванні ЗСУ. Він запропонував росіянці підпалити банк, бо це нібито б допомогло знайти аферистів, що жінка і зробила.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...