
Народний депутат Олександр Дубінський отримав контроль над важливою для військових Київською обласною лікарнею №2. Землю медзакладу, де проходять реабілітацію поранені бійці Збройних сил, начебто планують віддати під забудову. Про це повідомив у Facebook активіст, правозахисник та військовий Олег Симороз.
За словами Симороза, Дубінський діє спільно з лояльним головою Київської обласної ради Ярославом Добрянським. Вони усунули директора медзакладу Ігоря Кучму – лікаря з 30-річним стажем, який щойно відкрив в лікарні нове реабілітаційне відділення для поранених військовослужбовців.
На місце Кучми поставили помічницю Дубінського, колишню редакторку «1+1» та друкованих ЗМІ, в яких працював депутат, Марію Кисельову. Вона стала депутатом облради за списками "Слуги народу", але досі не мала жодного досвіду роботи у медичній сфері. Військовий стверджує, що у планах нового керівництва лікарні забудувати 5,5 гектарів землі, що належить медзакладу в історичному центрі столиці.
Симороз закликав президента Володимира Зеленського і нагадав, що Дубинський з 2021 року перебуває під санкціями США за співпрацю з ФСБ. Він також закликав дати спокійно працювати директору Київської обласної лікарні №2 Ігорю Кучмі, який чесно виграв конкурс.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...