"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе есть атомные станции. И случайности там тоже возможны". Путін дедалі наполегливіше натякає союзникам на своє бажання негайно розпочати переговори", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Прямо він сказати, звісно, не може. Однак інших варіантів, фактично, немає. Напад на Україну зайшов в глухий кут: або все рухається до поразки, або треба оголошувати тотальну мобілізацію - і це жорстко вдарить по підтримці Путіна. Росіяни хочуть, щоб Росія переможно воювала і мародерила, - але категорично не згодні йти воювати самі.

Отже, поки можна пропетляти між цими двома небажаними альтернативами, Путін намагається це зробити.
А Мєдвєдєв таки дійсно перебрав на себе роль мертвого Жиріновського: безсоромно і безпардонно озвучувати погрози і шантаж Кремля.
==
От з таких заяв другої особи Росії (нехай і безпросвітного алкаша) європейці мають наочно зрозуміти, чому їхні уряди підтримують Україну, шлють сюди зброю, надають фінансову та іншу допомогу. Бо це захист власних громадян країн ЄС. Ми маємо максимально сприяти тому, щоб ці погрози були донесені до кожного європейця. І щоб ними було зроблено правильні висновки".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Частичная мобилизация" в России - это бюджетный клондайк для того, кто оседлает потоки Минобороны", - Голобуцький

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:00

"Жёсткий, внезапный и нелогичный вроде бы (да и нарушающий субординацию: всего лишь один из губернаторов явно влезает не в своё дело и в зону ответственности высшего руководства) наезд Кадырова на Минобороны РФ за Лиман на самом деле более чем логичен....