"Міна уповільненої дії може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець": Ярош спрогнозував, що може розвалити Росію, й майбутнє після цього

На Росію в майбутньому чекає розпад, це не далека перспектива, стверджує радник головкому ЗСУ й екс-лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош, зазначають Патріоти України. В інтерв'ю Олесі Бацман командувач УДА сказав, що поговорив би про розпад РФ з її президентом Володимиром Путіним.

"Мені здається, це справа одного покоління. Наприклад, в 1989 році я і подумати не міг, що в 1991 році Радянський Союз розвалиться. Тобто це все може статися в будь-який момент", - говорить він.

Путін, вважає екс-лідер ПС, зробив собі "ведмежу послугу", почавши агресію проти України. Ярош назвав його квазіімператором.

"Він заклав основу для прискорення розвалу імперії. І це дуже важливо. Зрештою, все закінчиться тим, що Кавказ стане якоюсь кавказькою Конфедерацією, Татарстан і Башкортостан - татарською і так далі. Тобто вони розлетяться в тріски. Ми вже бачимо, що Китай практично володіє Далеким Сходом і Сибіром, вирізає тайгу і вивозить до себе...", - каже він.

На думку Яроша, спровокувати розвал Росії може смерть президента або активність мусульман.

"У РФ смерть царя - це завжди потрясіння і горе. Тому воно в мить може розпастися... Ми бачимо, який у [глави Чечні Рамзана] Кадирова вплив на Північному Кавказі. Мусульманський фактор зростає в світі. Це міна уповільненої дії, яка може вибухнути в будь-який момент, і імперії прийде кінець", - вважає він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Россия - страна педофилов и насильников: доказано статистикой и наукой", - блогер

п’ятниця, 27 травень 2022, 14:28

"Врачебно-аналитическое. Читая про зверства российских фашистов в Украине, мне пришел в голову один вопрос. Почему они насилуют маленьких детей? Именно маленьких - девятимесячных, годовалых, двухлетних", - пише у своєму блозі Наталія Яремчук, передають...

"На Донбасі пекло. Здається, нема світла. Але стоп, ви не бачите чогось дивного?" - Фурса

п’ятниця, 27 травень 2022, 14:22

"На Донбасі пекло. Із щоденними новинами, які хотілося б не чути. Із новинами, які роблять з завзятих оптимістів таких само завзятих песимістів, розкачуючи на емоційних гойдалках, підсилених невиправданими завищеними очікуваннями, створеними українцями...