Міністр стратегічних справ Ізраїлю таємно відвідав Росію, - ЗМІ

Міністр стратегічних справ Ізраїлю Рон Дермер таємно відвідав Росію минулого тижня для перемовин щодо врегулювання конфлікту в Лівані. Про це інформує The Times of Israel, передають Патріоти України.

За оцінками експертів, цей візит є частиною більш масштабних зусиль Ізраїлю, спрямованих на встановлення тривалого припинення вогню в Лівані. Враховуючи значний вплив Росії на ситуацію в Сирії, її залучення до переговорів щодо припинення бойових дій між Ізраїлем та угрупованням "Хезболла" може стати вирішальним фактором у запобіганні подальшого озброєння цього проіранського угруповання.

Офіційні представники міністерства стратегічних справ Ізраїлю, на запит The Times of Israel, відмовились коментувати цю інформацію. Крім того, у виданні нагадали, що 24 жовтня в Ізраїлі перебувала російська делегація. За даними джерела в офісі прем'єр-міністра Нетаньягу, візит не мав стосунку до заручників, утримуваних ХАМАС у секторі Гази.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов

Дефолти, дефіцит, друк грошей. Підсумки червня для економіки РФ

субота, 4 липень 2026, 15:54

Петербурзький міжнародний економічний форум виступає своєрідним лакмусовим папірцем того, що відбувається в економіці РФ. Торік, приміром, там усі завзято нили, знаючи, що чекає 2026-го. Але цього року риторика зненацька змінилася: у модераторів вилучи...