
Станом на суботу, 2 вересня, втрати Росії в Україні серед офіцерів серйозно збільшилися, - зокрема, ліквідовано двох підполковників-командирів та чотирьох майорів, інформують Патріоти України.
Знищений підполковник Ілля Рогачов (кличка "Волга") - командир 91 окремого артилерійського дивізіону, а також командир танкового батальйону Марат Гаріпов, який мав таке ж звання, поділився в Telegram офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (позивний "Штірліц").
За його словами, ще "мінусовані" майори Іван Притуляк, Роман Шалаєв, Олександр Перинський і майор-"мусор" Андрій Алексєєв. "...успішно демобілізовані: ...підполковник-"мусор" Олександр Беспалов; ...капітан Сергій Тишківський; ...старший лейтенант Сергій Буриков; ...старший лейтенант Давид Хугаєв; ...старший лейтенант Ігор Пільтенко; ...лейтенант Микита Семянніков", - додав офіцер ЗСУ.


Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...