"Міс Україна-Всесвіт-2006" вийшла заміж за російського бізнесмена та мовчить про війну

"Міс Україна-Всесвіт-2006" Інна Цимбалюк вже протягом тривалого часу не мешкає в Україні, повідомляють Патріоти України.

Ще 2013 року модель, яка родом з Чернівців, вийшла заміж за російського бізнесмена Ігоря Пестрикова. Їх, до речі, познайомив співак-путініст Олександр Буйнов, який підтримує вбивства українців російськими окупантами.

Спочатку Цимбалюк мешкала на три країни – Україна, Росія та Франція. Про це у новому випуску "Слава ПРО" розповів ведучий Слава Дьомін. Певний час модель осіла у Парижі. 2015-го українка-зрадниця у Москві народила російському олігарху доньку.

За словами Дьоміна, останні декілька років Цимбалюк не приїздила до України і мовчить про повномасштабну війну, яку в нашій країні розгорнула країна-терористка росія. Лише один раз Цимбалюк розмістила українською пост в Instagram, у якому написала, що молиться за рідну державу. Та всі інші дописи Цимбалюк у фотоблогу були російською і на абстрактні теми.

Інна Цимбалюк / © facebook.com/tsymbaliuk.inna

Зараз зі сторінки Цимбалюк в Instagram взагалі зникли абсолютно всі пости.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відчув ставлення на собі: У Маріуполі вдарили ломом по голові російського політика й активіста (фото)

вівторок, 26 вересень 2023, 19:42

«Микола Ішков на собі відчув ставлення маріупольців до російських окупантів. Він приїхав до тимчасово окупованого Маріуполя, де його зустріли не з хлібом і сіллю, а ударом ломом по голові», — йдеться в повідомленні. Зазначається, що Ішков потрапив до л...

Керівник Нацагентства з акредитації зареєстрований як російський підприємець - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 19:14

У грудні 2022 року без проведення спеціальних перевірок, зокрема щодо наявності російського паспорта, Міністерство економіки призначило виконувачем обов'язків директора Національного агентства з акредитації України (НААУ) Костюка Сергія Миколайовича. П...