"Місяць буде дуже гострий": Таролог шокувала прогнозом на вересень

Таролог та екстрасенс Рубіна Цибульська спрогнозувала серйозне загострення і кардинальні зміни на війні в Україні у вересні. Свій прогноз вона зробила на YouTube, передають Патріоти України.

"Місяць буде дуже гострий. Будуть наноситися удари хаотично навіть по тих територіях, по яких їх не було раніше. Ворог буде посилювати свої дії, –заявила таролог. – У країну заходить сильна, потужна та страшна зброя, на яку чекали дуже давно... Диявол готуватиме удар у відповідь. З'явиться загроза катастрофи".

За прогнозом Цибульської, на фронті почнуться активні криваві бойові дії, ЗСУ продовжать знищувати позиції і склади боєприпасів окупантів, виганяючи їх із захоплених територій. При цьому серйозно посилиться загроза для мирних жителів окупованих земель, попередила таролог. Наприкінці вересня очікуються особливі перемоги і успіхи ЗСУ, додала Цибульська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 квітня: Що потрібно зробити для гарного самопочуття, а чого уникати у Марків день

четвер, 25 квітень 2024, 7:05

Народне свято 25 квітня відоме під назвами , Марк ключник, Василь-парильник. Православна церква України 25 квітня за новим стилем вшановувала пам'ять одного з дванадцяти апостолів євангеліста Марка. За старим стилем у свято сьогодні вшановують преподоб...

Военная помощь США сначала пойдет на закрепление позиций Сил обороны Украины и отражение наступления РОВ - Злий Одесит

четвер, 25 квітень 2024, 3:25

Сенат США во вторник 23 апреля (ночью 24 апреля по Киеву) поддержал законопроект о предоставлении помощи Украине на сумму около 61 млрд долларов. Подписание документа президентом США Джозефом Байденом – тоже не проблема, но как скоро настолько необходи...