Місяць колосальних втрат: Астролог попередив про небезпеку у жовтні

Павло Глоба попередив, що для ряду знаків Зодіаку майбутній жовтень поточного року буде не просто важким, але і депресивним місяцем. Не виключені особисті втрати, проблеми з коханими людьми, передають Патріоти України.

За словами астролога, представникам чотирьох знаків Зодіаку варто налаштуватися на непростий жовтень. Другий місяць осені для них виявиться часом випробувань. Глоба допускає, що можливі великі конфлікти, і перш за все - в сім'ї. Не виключені різного роду негаразди.

У Тільців можуть виникнути проблеми в родині, тож Глоба радить не загострювати конфлікти і без агресії сприймати дії другої половинки. Потрібно зробити все, щоб ситуація не дійшла до точки неповернення.

Не менш важким жовтень буде і у Львів. Глоба говорить, що в цьому році цей місяць стане для Львів, мабуть, найскладнішим за весь 2019 рік. Виникнуть не тільки проблеми особистого характеру, а й сімейні. Треба бути обережним на роботі, терпляче сприймати те, що відбувається, не вестися на провокації.

Для Дів жовтень 2019 року може бути провальним в плані любові. Не виключено, що деякі представники цього знака можуть втратити свого партнера. Павло Глоба радить тримати себе в руках і визнавати свої помилки. Якщо все-таки розрив відносин відбудеться, то у Дів може початися затяжна депресія і занепад сил.

Водолії також можуть пережити в жовтні сильну депресію, напади меланхолії. У цього знака не буде сил, з'явиться дратівливість. Глоба радить їм добре відпочити і по максимуму, наскільки це можливо, відійти від робочих справ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Московський патріархат в Офісі президента. Як перший заступник голови ОП толерує "русский мир" і розповсюдження коронавірусу в Україні (відео)

субота, 30 травень 2020, 16:00

Журналіст Богдан Буткевич розповість про те, хто пролобіював певну індульгенцію для представників російської православної церкви в Україні, котра, нагадує жкрналіст, стала головним з головних розсадників коронавірусної хвороби. Отже, хто ж ця людина? "...

"Разнообразие конфликтов изматывает Россию, растягивает ее ресурсы. Это фатальная стратегия", - політолог

субота, 30 травень 2020, 15:30

Використовувати Росію в своїх інтересах люблять Європа, США і Китай. Навіть Іран. "Кремль, как правило, пользуясь слабостью других государств, "легко начинает" военно-политический конфликты в разных частях мира, но, как всегда, выгоду от них в конечном...