Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

Сорт стійкий до шкідників і хвороб.

Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews.

Як розповіли науковці, новий сорт називається "Чайка". Він створений із місцевих зразків, тому пристосований до наших широт та адаптивних факторів і, на відміну від голландських сортів, стійкий до шкідників і хвороб.

Середня вага однієї цибулини становить близько 200-250 грам, а врожайність – 35-40 тонн з гектара, якщо не застосовувати полив.

Продукція зберігається 7-8 місяців, не втрачаючи товарних якостей, і лежить до нового врожаю. Ще один плюс сорту – невибагливість, адже його створювали з місцевих зразків.

Окрім ріпчастої цибулі, на дослідній станції вирощують та селекціонують і багаторічні сорти. Цей вид селекції з’явився відносно нещодавно і продиктований умовами ринку.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Китайці із коронавірусом теж не зможуть приховати правду?: Вчені США довели смертоносний лабораторний витік сибірський виразки в СРСР

середа, 23 червень 2021, 11:45

"В больницах начали появляться пациенты с необъяснимой пневмонией; за несколько дней погибли десятки людей. Тайная полиция изымала врачебные записи и приказывала им хранить молчание. Американские шпионы собирали улики о лабораторной утечке, но у местны...

Безглуздість: Поки з Закарпаття в Угорщину пливуть пляшки, Україна купує у неї пластмасу

середа, 23 червень 2021, 8:10

Як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини та чому її ввозять з-за кордону? Навіщо Україна купує сміття з інших країн та як українські підприємці заробляють на переробці вторинної сировини, яку ми щодня викидаємо на смітник. Ко...